Butterfly-Aid - Ilustrační foto

Naděje má křídla

ORLICE FAMILY CUP 2017

Připravujeme pro Vás, Vaše rodiny a děti všech věkových kategorií již 2. ročník akce ORLICE FAMILY CUP aneb den plný pohody.

orlice_family_cup_letak_A4_2017_2

Těšíme se na Vás v plné sestavě v sobotu 13. května 2017 od 10.00 do 16.00 hodin. Akce proběhne opět v přírodním Orlice Parku na Slezském Předměstí v Hradci Králové (v případě nepžíznivého počasí se přesuneme do krytého parkoviště).

Závody budou rozděleny do různých věkových kategorií. Pozor, nejedná se o nadživotní výkony, ale především o zábavu! Připraveny budou i lákavé odměny. Nebudou chybět ani v minulém roce osvědčené netradiční závody jako je například pivní běh tatínků i maminek nebo společný rodinný běh. Odpoledne už bude připraven čtyřboj a poté vyhlášení výsledků.

Celým dnem bude provázet moderátor Olda Tamáš. Těšit se můžete na mobilní dopravní hřiště včetně opileckých brýlí, které navozují pocit "virutální opilosti". Můžete si tak názorně vyzkoušet, jak člověk pod vlivem alkoholu ztrácí ponětí o čase a okolí.
Každý si bude moct vyzkoušet u stánku EKOKOM v rámci projektu Tonda Obal na cestách jak správně třídit odpad a další suroviny, dozví se o koloběhu recyklace a navíc si bude moci zaskákat na skákacím hradu v podobě popelářského auta.
Představí se také Aerobic Club HIPHOP Hradec Králové se svým tanečními vystoupeními a další bohatý program.

Výtěžek ze startovného a dalších vybraných finančních prostředků bude věnován 18 leté Mirince, která je upoutána na invalidní vozík a bojuje se závažným chronickým onemocněním - cystickou fibrózou.

MirinkafotoMirinka pochází z Hradce Králové a od útlého dětství navštěvuje Centrum PROINTEPO, které poskytuje komplexní vzdělávací, zdravotní a sociální služby. Díky této intenzivní péči, odhodlání a pozitivnímu myšlení může rozvíjet své různorodé zájmy – ráda jezdí na výlety a procházky na speciální trojkolce, její vášní jsou také soutěžní kvízy a pořady. 

Aby se mohla i nadále věnovat svým zájmům, potřebuje pravidelné a kvalitní cvičení pomocí speciálních rehabilitačních pomůcek, na které díky Orlice Family Cup přispějeme. Jsme velmi rádi, že díky této akci a Vaší podpoře pomůžeme statečné Mirince Urbanové. Přidejte se i Vy!

Akce je pořádána pod záštitou náměstka primátora pro oblast školství, sportu a životního prostředí, pana Milana Jaroše.

Report z minulého ročníku:
http://butterfly-aid.cz/aktuality/orlice-family-cup-vynesl-60-000-kc/
http://butterfly-aid.cz/aktuality/orlice-family-cup-s-evou-vrabcovou/
https://www.facebook.com/pg/Butterfly-Aid-619264748118735/photos/?tab=album&album_id=1212116265500244