Butterfly-Aid - Ilustrační foto

Naděje má křídla

PROHLÁŠENÍ K AKTUÁLNÍ SITUACI k 16.3.2020

Milí návštěvníci našich akcí, spolupracovníci, partneři a přátelé,
pracujeme v této rozjitřené době každý den s novými informacemi, které máme všichni stejné. Naše plánované akce (začínající od 25. dubna) v tuto chvíli nerušíme, čekáme na aktuální vývoj pandemie do konce měsíce března. Situace se každý den vyvíjí a mění. Naše akce připravujeme již od podzimu minulého roku, a proto nechceme stále ještě „házet flintu do žita“.

Pokud by se stalo, že nás virus bude dále ohrožovat, budeme ve spolupráci s Vámi hledat náhradní termíny akcí, protože naše naplánované food festivaly, koncerty a eventy v letošním roce uspořádáme.

Prosíme Vás, abyste byli v této době k sobě a svému okolí co nejvíce ohleduplní, abychom se mohli nadále ve zdraví a v dobré náladě společně potkávat právě na našich akcích. Jen tím, že se budeme chovat zodpovědně, jsme schopni se s touto situací co nejrychleji vypořádat a začít žít opět naplno.

To je určitě přání všech pořadatelů akcí po celé republice. Držíme si vzájemně palce a máme pořád pozitivní mysl!
Můžeme Vám slíbit, že se k našemu rozhodnutí postavíme zodpovědně a podle nejlepšího vědomí i svědomí. Protože zdraví je to nejdůležitější, co máme.

Děkujeme Vám za podporu a přízeň a těšíme se v dobré náladě na setkání s Vámi na našich akcích!

_DSC3655

Foto Patrick Marek